Ulice polskich miast

Każdy, kto mieszka w dużej aglomeracji z pewnością nie raz stał w korku ulicznym. Bez wątpienia, nie ma w takiej sytuacji nic przyjemnego i jeśli istnieje tylko możliwość jej uniknięcia, to należy zrobić wszystko, żeby bezsensownie nie marnować czasu. Oczywiście, nie ma całkowicie skutecznej metody omijania zatłoczonych ulic. Można jednak zminimalizować ryzyko natrafienia na taki newralgiczny punkt.

Z pewnością warto unikać godzin szczytu, w których najczęściej tworzą się korki. Ponadto, warto zapamiętać najczęściej zatłoczone ulice i w miarę możliwości je omijać. Dobrym rozwiązaniem zdaje się również zakupienie CB radia. Za jego pośrednictwem można swobodnie komunikować się z innymi kierowcami i korzystać z ich cennych porad. Omijanie korków jest dużo łatwiejsze, jeśli posiada się system nawigacji satelitarnej ze specjalną aplikacją, która stworzona jest właśnie po to, żeby udostępniać swoim użytkownikom informacje na temat zatłoczonych ulic. Najlepiej sprawdza się ona w dużych miastach, ale przecież właśnie w takich miejscach najczęściej tworzą się korki.

Zapewne jeszcze nie raz przyjdzie nam spędzić dłuższy czas w oczekiwaniu na rozładowanie ulicznego korka. Postarajmy się jednak, żeby takich sytuacji w naszym życiu było jak najmniej i wykorzystajmy do tego powyższe wskazówki.

wczoraj zginęła mi na ulicy nawigacja do nokia e52 :( Sprawdź, jak w Twoim mieście wygląda traffic aktualnie

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *